Lubisz dobrze zjeść? Chcesz być obsłużony jak prawdziwy król? Serdecznie zapraszamy Cię do naszej restauracji, gdzie zjesz doskonale przyrządzany lunch kuchni polskiej i międzynarodowej. Oferujemy owoce morza, burgery, makarony, dzięki czemu spróbujesz smaków z innych rejonów świata. Nasz doświadczony kucharz przygotuje Ci obiad, który będzie rozpływał się w ustach i z całą pewnością będziesz do nas wracał częściej.

Poznaj nasze wyjątkowe menu i specjalności szefa kuchni. Niech przyciągnie Cię zapach świeżo pieczonego kurczaka i zostań z nami na dłużej, aby pieścić swoje podniebienie doskonałą wątróbką w śmietanie z puree lub rozkosznie chrupiącą pieczenią z karkówki. Jeśli nie masz czasu ugotować lunchu, to zajrzyj do nas, a ugościmy Cię tak wspaniałymi daniami, jakich nie jadali nawet królowie!

Nasze menu planujemy z wyprzedzeniem, dzięki czemu możesz być pewny, że dania są przyrządzone z najświeższych składników. Skrupulatnie wybieramy najwyższej jakości mięsa, warzywa i owoce, aby nasi klienci opuszczali nasze progi z pełnymi brzuchami i szerokim uśmiechem na ustach.

Menu na bieżący tydzień (27 III - 31 III)

godz. 12:00 - 16:00.

Kebab drobiowy
i sos jogurtowo-miętowy. 
39 PLN

Kotlet mielony;
ziemniaki puree; buraczki zasmażane. 
39 PLN

Pieczeń wieprzowa;
uszka z grzybami; sos pieczeniowy; kapusta zasmażana. 
39 PLN

Do każdego dania głównego zupa 250ml w zestawie do wyboru:

1) Minestrone;
2) Meksykańska;
3) Zupa z jagnięciną.  

Skontaktuj się

Ugotowany Leszek Krawczak

86-014 Osówiec 138

NIP 967 119 84 42

E-mail: kontakt@ugotowany.pl

Tel.: 730 27 60 60

Dane kontakowe
Projekt i realizacja devhero