Planujesz pracowniczą wigilię? A może chcesz urządzić uroczystość po pierwszej komunii swojego dziecka? Nasza restauracja przygotowała bogatą ofertę organizacji spotkań i imprez, dzięki którym spotkasz się z rodziną lub znajomymi przy przepysznych potrawach naszego szefa kuchni.

Dzięki temu, że jesteśmy bardzo elastyczni, możesz zorganizować u nas przyjęcie, jakie tylko zechcesz. Nie straszne nam urodziny nastolatka, dziecka, jak i dorosłego. Chętnie również przygotujemy rocznicę małżeństwa, jak i ugościmy rodziny po chrzcinach dziecka. Podczas uroczystego obiadu lub kolacji Twoimi gośćmi zajmie się profesjonalna obsługa kelnerska.

Wnętrze naszej restauracji prezentuje się elegancko i okazale, dzięki czemu organizacja przyjęć u nas, to naprawdę doskonały pomysł. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, dlatego możesz ustalić z nami również ustawienie stołów, przy których zasiądą zaproszeni przez Ciebie goście. Wnętrze dostosujemy do typu organizowanej imprezy. Możesz liczyć więc na prawdziwie weselny klimat, jak i luźną aranżację.


Zapraszamy do kontaktu

tel. +48 530-373-763
e-mail: restauracja@ugotowany.pl

Skontaktuj się

Ugotowany Leszek Krawczak

86-014 Osówiec 138.

E-mail: kontakt@ugotowany.pl

Tel.: 730 27 60 60

Dane kontakowe
Projekt i realizacja devhero