Wesele z Ugotowanym

Dzięki temu, że nasza restauracja posiada dużą przestrzeń, możesz zorganizować u nas wspaniałe, eleganckie wesele. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego doradcy, z którym omówisz wszystkie kwestie organizacyjne. Jeśli nie masz pomysłu, jak wszystko zaaranżować, możesz liczyć na porady doświadczonego pracownika. Zadba on o zadowolenie Pary Młodej, ich gości, jak i sprawną organizację całego przedsięwzięcia.

Decydując się na organizację wesela w naszej restauracji możesz być pewien, że przyjeżdżasz od razu na gotowe! Zapewnimy całe niezbędne wyposażenie oraz sprzęt. Posiadamy urządzenia, z których skorzystają zarówno DJ-e, jak i zamówione kapele. Ponadto podczas trwania przyjęcia Twoimi gośćmi zajmie się wykwalifikowany personel kelnerów.

Przestrzeń w naszej restauracji przygotujemy tak, że zmieści się wiele osób i będzie jeszcze kawałek wolnej podłogi do tańca. Nie zastanawiaj się dłużej nad skorzystaniem z naszych usług, tylko zapewnij sobie przyjęcie, którego Twoja rodzina, znajomi oraz Ty nie zapomnicie do końca życia!

Zapewniamy kompleksową obsługę

  • merytoryczna rozmowa z doradcą

  • przedstawienie kilku pragmatycznych rozwiązań  

  • dobór odpowiedniego miejsca

  • obsługa przez wykwalifikowany personel

  • sprawna logistyka przedsięwzięcia

  • Zapewnienie niezbędnego wyposażenia oraz sprzętu

Wyślij zapytanie

Przygotujemy dla Ciebie wymarzony catering!!

Wyślij do nas zapytanie!

Skontaktuj się

Ugotowany Leszek Krawczak

86-014 Osówiec 138

NIP 967 119 84 42

E-mail: kontakt@ugotowany.pl

Tel.: 730 27 60 60

Dane kontakowe
Projekt i realizacja devhero